
| file download | /uploads/product/YN-DCY9055-2700P-5/YN-DCY9055-2700P-5.doc |
|---|---|
| Carton size | / |
| Weight | 1.1g |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 2700±300Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Operating Voltage | 2~4/4~6/9~13V |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Model | YN-DCY9055-2700P-5 |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 9*5.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |