
| file download | /uploads/product/YN15D-0801-WD/YN15D-0801-WD.doc |
|---|---|
| Model | YN15D-0801-WD |
| Rated Voltage | 1W |
| Operating Voltage | 1.2W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~5kHz |
| SPL | 90±3dB |
| Resonant Frequency | 1150±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 1.6g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 15*3.8mm |
| Capacitance at 120Hz | / |