
| file download | /uploads/product/YN23D-08008-W160/YN23D-08008-W160.doc |
|---|---|
| Carton size | / |
| Weight | 3.8g |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 1000±20%Hz |
| SPL | 95±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1W |
| Rated Voltage | 0.8W |
| Model | YN23D-08008-W160 |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 23*4.8mm |
| Capacitance at 120Hz | / |