
| file download | /uploads/product/YN2014-0801W-60/YN2014-0801W-60.doc |
|---|---|
| Model | YN2014-0801W-60 |
| Rated Voltage | 1W |
| Operating Voltage | 1.2W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 93±3dB |
| Resonant Frequency | 900±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+50℃ |
| Storage Temperature | -25~+55℃ |
| Weight | 2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 20*14*3.6mm |
| Capacitance at 120Hz | / |