
| file download | /uploads/product/YN1609-08007T/YN1609-08007弹片.pdf |
|---|---|
| Model | YN1609-08007T |
| Rated Voltage | 0.7W |
| Operating Voltage | 1W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 100Hz~20kHz |
| SPL | 80±3dB |
| Resonant Frequency | 600±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 1.3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 16*9*3.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |