
| file download | /uploads/product/YN-YDW1704-4005W/YN-YDW1704-4005W-30.doc |
|---|---|
| Weight | 0.9g |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤3mA |
| Operating Voltage | 2~30V |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Model | YN-YDW1704-4005W |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 16.8*4mm |
| Capacitance at 120Hz | 15000±40%nF |