
| file download | /uploads/product/YN36D5.4H-320002/YN36D5.4H 32Ω 20mW.doc |
|---|---|
| Operating Voltage | 30mW |
| Model | YN36D5.4H-320002 |
| Current Consumption | / |
| Rated Voltage | 20mW |
| Frequency Range | fo 0~2kHz |
| SPL | 120±3dB |
| Resonant Frequency | 350±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+55℃ |
| Storage Temperature | -25~+65℃ |
| Weight | 8.4g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 32±15%Ω |
| Product size | 36*5.4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |