
| file download | /uploads/product/YN-YDW3040-4005W-140/AT3040TL80mm.doc |
|---|---|
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 4000±500Hz |
| SPL | ≥80dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤2mA |
| Operating Voltage | 1~30V |
| Rated Voltage | 5V |
| Model | YN-YDW3040-4005W-140 |
| Weight | 5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 30*6mm |
| Capacitance at 120Hz | 28000±30%pF |