
| file download | /uploads/product/YN2726-08012WD-65/YN2726-08012WD-65.doc |
|---|---|
| Model | YN2726-08012WD-65 |
| Rated Voltage | 1.2W |
| Operating Voltage | 1.5W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~10kHz |
| SPL | 97±3dB |
| Resonant Frequency | 750±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Weight | 9.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 27.2*26mm |
| Capacitance at 120Hz | / |