
| file download | /uploads/product/YN-DCY12095/TMB12A03.doc |
|---|---|
| Model | YN-DCY12095 |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Operating Voltage | 2~4/4~7/10~14V |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥85dB |
| Resonant Frequency | 2400±300Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 12*9.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |