
| file download | /uploads/product/YN20045S-08008/YN20045S-08008 SMD.doc |
|---|---|
| Model | YN20045S-08008 |
| Rated Voltage | 0.8W |
| Operating Voltage | 1W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 850Hz~20000Hz |
| SPL | 90±3dB |
| Resonant Frequency | 850±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+85℃ |
| Storage Temperature | -40~+95℃ |
| Weight | 1.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 20*20*4.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |