
| file download | /uploads/product/YN1504S-08005/YN1504S-08005 SMD.doc |
|---|---|
| Model | YN1504S-08005 |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Operating Voltage | 0.8W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 87±3dB |
| Resonant Frequency | 800±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+85℃ |
| Storage Temperature | -40~+105℃ |
| Weight | 1.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 15*15*4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |