
| file download | /uploads/product/YN1304S-08007/YN1304S-08007 SMD.doc |
|---|---|
| Model | YN1304S-08007 |
| Rated Voltage | 0.7W |
| Operating Voltage | 1W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 88±3dB |
| Resonant Frequency | 850±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 1g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 13*13*4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |