
| file download | /uploads/product/YN-JXY2317W105/YN-JXY2317W105.doc |
|---|---|
| Model | YN-JXY2317W105 |
| Rated Voltage | 1.2/3/6/12V |
| Operating Voltage | 0.5~1.5/2~4/5~7/10~13V |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥85dB |
| Resonant Frequency | 400±100Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 7.6g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 23.5*16.5*H15.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |