
| Model | YN2030-0801 |
|---|---|
| Rated Voltage | 1W |
| Operating Voltage | 1.5W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 102±3dB |
| Resonant Frequency | 650±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+55℃ |
| Storage Temperature | / |
| Weight | 5.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 30*20*5.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |