
| file download | /uploads/product/YN-DCY12075-2712P-7.6/YN-DCY12075-2712P-7.6.doc |
|---|---|
| Weight | 1.5g |
| Storage Temperature | -30+70℃ |
| Operating Temperature | -20+60℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 2700±300Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Operating Voltage | 9~13V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-DCY12075-2712P-7.6 |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 12*7.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |