
| file download | /uploads/product/YN-YDY3019-3512P-15/YN-YDY3019-3512P-15.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDY3019-3512P-15 |
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 3~20V |
| Current Consumption | ≤12mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥100dB |
| Resonant Frequency | 3500±500Hz |
| Tone | Continuous |
| Operating Temperature | -40~+85℃ |
| Storage Temperature | -40~+90℃ |
| Weight | 9.3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 30.2*19.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |