
| file download | /uploads/product/YN-YDY3010-3309W/YN-YDY3010-3309W.doc |
|---|---|
| Model | YN-YDY3010-3309W |
| Rated Voltage | 9V |
| Operating Voltage | 5~16V |
| Current Consumption | ≤15mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥90dB |
| Resonant Frequency | 3300±500Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Storage Temperature | -30℃~+80℃ |
| Weight | / |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 30.3*9.7mm |
| Capacitance at 120Hz | / |