
| file download | /uploads/product/YN5325-0403/YN5325-0403.doc |
|---|---|
| Product size | 53*25mm |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 20g |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 620±20%Hz |
| SPL | 101±3dB |
| Frequency Range | fo 135Hz~13kHz |
| Current Consumption | / |
| Rated Voltage | 3W |
| Operating Voltage | 5W |
| Model | YN5325-0403 |
| Capacitance at 120Hz | / |