
| file download | /uploads/product/YN50-45PU-B3L/YN50-45PU-B3L.doc |
|---|---|
| Capacitance at 120Hz | / |
| Product size | 50*24.5mm |
| Impedance | 4±20%Ω |
| Quantity | / |
| Weight | 15g |
| Carton size | / |
| Storage Temperature | -40+60℃ |
| Operating Temperature | -30+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 195±20%Hz |
| SPL | 82±3dB |
| Frequency Range | fo 0~10kHz |
| Current Consumption | / |
| Rated Voltage | 5W |
| Operating Voltage | 6W |
| Model | YN50-45PU-B3L |