
| file download | /uploads/product/YN5141-0810/YN5141-0810.doc |
|---|---|
| SPL | 80±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 10.5W |
| Rated Voltage | 10W |
| Model | YN5141-0810 |
| Resonant Frequency | 1900±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | / |
| Storage Temperature | / |
| Weight | 33g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 51.3*40.6*13.6mm |
| Capacitance at 120Hz | / |