
| file download | /uploads/product/YN10045-0805WD750/YN10045-0805WD750.pdf |
|---|---|
| SPL | 89±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 6W |
| Rated Voltage | 5W |
| Model | YN10045-0805WD750 |
| Resonant Frequency | 350±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+60℃ |
| Weight | 35g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 100*45*21mm |
| Capacitance at 120Hz | / |