
| file download | /uploads/product/YN7033-0802WD120/YN7033-0802WD120.pdf |
|---|---|
| SPL | 102±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 3W |
| Rated Voltage | 2W |
| Model | YN7033-0802WD120 |
| Resonant Frequency | 650±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+60℃ |
| Weight | 22g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±10%Ω |
| Product size | 70*33*16mm |
| Capacitance at 120Hz | / |