
| file download | /uploads/product/YN2831-0403WD-100/YN2831-0403WD-100.doc |
|---|---|
| SPL | 89±3dB |
| Frequency Range | fo 0~3kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 5W |
| Rated Voltage | 3W |
| Model | YN2831-0403WD-100 |
| Resonant Frequency | 500±15%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Weight | 9.85±0.15g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 30.7*27.9*15mm |
| Capacitance at 120Hz | / |