
| file download | /uploads/product/YN3020-08015WD150/YN3020-08015DW150.doc |
|---|---|
| Impedance | 8±15%Ω |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 6g |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 1100±20%Hz |
| SPL | 86±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 2W |
| Rated Voltage | 1.5W |
| Model | YN3020-08015DW150 |
| Product size | 30*20*7mm |
| Capacitance at 120Hz | / |