
| file download | /uploads/product/YN3015-0801WD110/YN3015-0801WD110 腔体.doc |
|---|---|
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 6.5g |
| Storage Temperature | -30~+65℃ |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Resonant Frequency | 900±20%Hz |
| SPL | 82±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1W |
| Rated Voltage | 0.8W |
| Model | YN3015-0801WD110 |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 30*15*7.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |