
| file download | /uploads/product/YN1813-0801W80/YN1813-0801W80腔体.doc |
|---|---|
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 3.5g |
| Storage Temperature | -30~+65℃ |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Resonant Frequency | 1500±20%Hz |
| SPL | 96±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1.5W |
| Rated Voltage | 1W |
| Model | YN1813-0801W80 |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 18*13*4.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |