
| file download | /uploads/product/YN-YDW1003-5205S/YN-YDW1003-5205S.doc |
|---|---|
| Product size | 10*10*3mm |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Weight | 0.4g |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Impedance | / |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 5200Hz |
| SPL | ≥70dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤3.5mA |
| Operating Voltage | 1-20V |
| Rated Voltage | 5V |
| Model | YN-YDW1003-5205S |
| Capacitance at 120Hz | 11000±30%pF |