
| file download | /uploads/product/YN2809-0801WD60/YN2809-0801WD60 MZ三磁.doc |
|---|---|
| SPL | 88±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1.2W |
| Rated Voltage | 1W |
| Model | YN2809-0801WD60 |
| Resonant Frequency | 1200±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 28*9.2*3.6mm |
| Capacitance at 120Hz | / |