
| file download | /uploads/product/YN45DT-08005/YN45DT-08005.doc |
|---|---|
| Product size | 45*5.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Quantity | / |
| Weight | 10.5g |
| Carton size | / |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 500±20%Hz |
| SPL | 93±3dB |
| Frequency Range | fo 360Hz~12kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 0.8W |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Model | YN45DT-08005 |