
| file download | /uploads/product/YN28DT-0802-2/YN28DT-0802.doc |
|---|---|
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 6.9g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 28*5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Resonant Frequency | 530±20%Hz |
| Tone | / |
| SPL | 95±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Rated Voltage | 2W |
| Operating Voltage | 2.5W |
| Model | YN28DT-0802 |