
| file download | /uploads/product/YN23DT-0801/YN23DT-0801.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 750±20%Hz |
| SPL | 87±3dB |
| Frequency Range | fo 0~18kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1.5W |
| Rated Voltage | 1W |
| Model | YN23DT-0801 |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 4.8g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 23*4.3mm |
| Capacitance at 120Hz | / |