
| file download | /uploads/product/YN4020-0802/YN4020-0802.pdf |
|---|---|
| Carton size | / |
| Weight | 5.4g |
| Storage Temperature | -40~+60℃ |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 600±20%Hz |
| SPL | 88±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | 600±20% |
| Operating Voltage | 2.5W |
| Rated Voltage | 2W |
| Model | YN4020-0802 |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 40*20*6.7mm |
| Capacitance at 120Hz | / |