
| file download | /uploads/product/YN3525-0802DW-170/YN3525-0802WD-170.doc |
|---|---|
| Impedance | 8±15%Ω |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 6.05g |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 480±20% Hz |
| SPL | 93±3dB |
| Frequency Range | fo 0~10kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 2.5W |
| Rated Voltage | 2W |
| Model | YN3525-0802DW-170 |
| Product size | 35*25*7.4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |