
| file download | /uploads/product/YN3020-0801W40/YN3020-0801W40.doc |
|---|---|
| SPL | 90±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1.2W |
| Rated Voltage | 1W |
| Model | YN3020-0801W40 |
| Resonant Frequency | 700±20% Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Weight | 2.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 30*20*4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |