
| file download | /uploads/product/YN2415-0801WD180/YN2415-0801WD180.doc |
|---|---|
| SPL | 85±3dB |
| Frequency Range | fo 0~10kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1W |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Model | YN2415-0801WD180 |
| Resonant Frequency | 850±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+65℃ |
| Weight | 7g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 24*15*5.1mm |
| Capacitance at 120Hz | / |