
| file download | /uploads/product/YN2514-0402/YN2514-0402.doc |
|---|---|
| SPL | 80±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 2.5W |
| Rated Voltage | 2W |
| Model | YN2514-0402 |
| Resonant Frequency | 1000±30% Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 9.68g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4Ω±15% |
| Product size | 25*14*7.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |