
| file download | /uploads/product/YN2209-08008W-78/YN2209-08008W-78.doc |
|---|---|
| Storage Temperature | -25~+55℃ |
| Operating Temperature | -20~+50℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 800±20%Hz |
| SPL | 90±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1W |
| Rated Voltage | 0.8W |
| Model | YN2209-08008W-78 |
| Weight | 2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 22*9*4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |