
| file download | /uploads/product/YN1510-08005W45/YN1510-08005W45.pdf |
|---|---|
| Impedance | 8±15%Ω |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 0.7g |
| Storage Temperature | -40~+80℃ |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 1300±20%Hz |
| SPL | 83±3dB |
| Frequency Range | fo 1~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 0.8W |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Model | YN1510-08005W45 |
| Product size | 15*10*3.3mm |
| Capacitance at 120Hz | / |