
| file download | /uploads/product/YN2308-08001P-10/YN2308-08005P10.doc |
|---|---|
| SPL | 85±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1W |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Model | YN2308-08005P-10 |
| Resonant Frequency | 1500±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Weight | 1.2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 23*8.6mm |
| Capacitance at 120Hz | / |