
| file download | /uploads/product/YN-DCY1614-2405P-7.6/YN-DCY1614-2405P7.6.doc |
|---|---|
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 2400±300Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Operating Voltage | 4~6V |
| Rated Voltage | 5V |
| Model | YN-DCY1614-2405P-7.6 |
| Operating Temperature | -20+60℃ |
| Storage Temperature | -30+70℃ |
| Weight | 4.7g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 16*14mm |
| Capacitance at 120Hz | / |