
| file download | /uploads/product/YN-DCW12095-16-2003P-6.5/YN-DCW12095-16-2003P-6.5.doc |
|---|---|
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 2048Hz |
| SPL | ≥80dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤70mA |
| Operating Voltage | 2~4/4~6V |
| Rated Voltage | 3/5V |
| Model | YN-DCW12095-16-2003P-6.5 |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -25~+70℃ |
| Weight | 2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 16±2Ω; 42±2Ω |
| Product size | 12*9.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |