
| file download | /uploads/product/YN-DCW12085-16-2003P-6.5/YN-DCW12085-16-2003P-6.5.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 2048Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Operating Voltage | 1~12V |
| Rated Voltage | 3V |
| Model | YN-DCW12085-16-2003P-6.5 |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20+70℃ |
| Storage Temperature | -30+80℃ |
| Weight | 2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 16±4Ω |
| Product size | 12*8.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |