
| file download | /uploads/product/YN-DCW12055-16-2003P6.5/YN-DCW12055 -16-2003P6.5.pdf |
|---|---|
| Resonant Frequency | 2000Hz |
| SPL | ≥80dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤80mA |
| Operating Voltage | 2-4/4-7V |
| Rated Voltage | 3/5V |
| Model | YN-DCW12055-16-2003P6.5 |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 1.3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 16±3Ω;42±6Ω |
| Product size | 12*5.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |