
| file download | /uploads/product/YN-DCW9650-27PB-4/YN-DCW9650-27PB-4.doc |
|---|---|
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤80mA |
| Operating Voltage | 1-2/2-4/4-7V |
| Rated Voltage | 1.5/3/5V |
| Model | YN-DCW9650-27PB-4 |
| Resonant Frequency | 2731Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 0.8g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 6.5±2Ω;16±3Ω;30±3Ω; |
| Product size | 10.8*9.6*5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |