
| file download | /uploads/product/YN-DCW9055-2703P4/YN-DCW9055-16-2703P4.doc |
|---|---|
| Impedance | 16±4Ω/42±6Ω |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 0.6g |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 2700±300Hz |
| SPL | ≥80dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤80mA |
| Operating Voltage | 2-4/4-6V |
| Rated Voltage | 3/5V |
| Model | YN-DCW9055-2703P4 |
| Product size | 9*5.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |