
| file download | /uploads/product/YN-DCW9040-42-2705P-4/YN-DCW9040-42-2705P-4.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 2731±300Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤80mA |
| Operating Voltage | 4~6V |
| Rated Voltage | 5V |
| Model | YN-DCW9040-42-2705P-4 |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+45℃ |
| Storage Temperature | -25~+60℃ |
| Weight | 0.6g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 42Ω |
| Product size | 10.8*9*4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |