
| file download | /uploads/product/YN-DCW6636-27P-3.2/YN-DCW6636-2703P-3.2.pdf |
|---|---|
| Impedance | 6.5±2Ω;16±4Ω |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Weight | 0.4g |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 2731/3100Hz |
| SPL | ≥75dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤100mA |
| Operating Voltage | 1~2/2~4V |
| Rated Voltage | 1.5/3V |
| Model | YN-DCW6636-27P-3.2 |
| Product size | 6.6*3.6mm |
| Capacitance at 120Hz | / |