
| file download | /uploads/product/YN-DCY1310-2405S/YN-DCY1310-2405S.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 2400±300Hz |
| SPL | ≥90dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Operating Voltage | 4~7V |
| Rated Voltage | 5V |
| Model | YN-DCY1310-2405S |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+80℃ |
| Weight | 2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 12.8*12.8*10mm |
| Capacitance at 120Hz | / |