
| file download | /uploads/product/YN-DCW1310-2412 140Ω/YN-DCW1310-2412 140Ω.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 2400±500Hz |
| SPL | ≥88dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤40mA |
| Operating Voltage | 8~15V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-DCW1310-2412 140Ω |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+85℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 140±5Ω |
| Product size | 12.8*12.8*10mm |
| Capacitance at 120Hz | / |